У ПАТ «СП УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ» відбулось засідання комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку 0 65

У Приватному акціонерному товаристві «СП УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ» відбулось засідання комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками під головуванням головного державного інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Аліни Разиграєвої.
На засіданні було заслухано інформацію щодо стану здоров’я потерпілого, оформлені запити до медичних установ та вивчені пояснювальні записки свідків нещасного випадку та причетних осіб. Члени спеціальної комісії за участю головного державного інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергія Шутілова обстежили місце події, склали протокол огляду.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.