Спеціаліст Управління провів навчання виробничого персоналу ВП «Курахівська ТЕС» 0 83

1 та 12 червня представники Навчально-виробничого центру ТОВ «ДТЕК Східенерго» провели навчання виробничого персоналу ВП «Курахівська ТЕС» за загальним курсом охорони праці та за нормативно-правовими актами з охорони праці, що застосовуються в електроенергетиці. 
Для проведення лекцій був запрошений головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олег Котов. Для більш ефективного засвоєння матеріалу лекцій були застосовані технічні засоби навчання з демонстрацією відеофільмів. Усього у проведенні навчання взяли участь 14 працівників різних спеціальностей та різних структурних підрозділів Курахівської електростанції.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.