Спеціаліст гірничого управління провів на шахті “Білозерська” семінар з охорони праці 0 70

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів на ТДВ «Шахта «Білозерська» семінар з охорони праці на тему: «Порядок проведення розслідування, ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
Сергій Мурзенко видмітив, що дія цього Порядку поширюється на роботодавця у разі одержання повідомлення про нещасний випадок та на комісію з розслідування нещасного випадку. 
В ході семінару були надані роз`яснення стосовно того, в яких випадках видаються акти за формою Н-1, Н-5 та П-9. Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, в ході якого присутні отримали відповіді на всі запитання.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.