Спеціаліст відділу нагляду у хімічній промисловості провів семінар у Лиманському вагонному депо 0 73

12 червня згідно плану проведення превентивних та профілактичних заходів в м. Покровськ головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко провів семінар з представниками котельні станції Покровськ «Лиманське вагонне депо» РФ “Донецька залізниця» ПАТ “Українська залізниця” з питань організації та проведення на підприємстві газонебезпечних робіт в період підготовки до опалювального сезону. 
Представники котельні ставили питання щодо останніх змін в законодавстві про охорону праці, сучасні вимоги до засобів індивідуального захисту робітників при виконанні робіт підвищеної небезпеки, на які Олег Ісаєнко надав вичерпні відповіді.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.