Спеціаліст відділу експертної роботи організував тренінг з персоналом ТОВ «ПРОМТЕКС» 0 64

12 червня головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов провів семінар-тренінг з персоналом ТОВ «ПРОМТЕКС» з питань ринкового нагляду та порядку введення засобів індивідуального захисту в обіг.
Були надані роз’яснення Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.