Спеціалісти Управління проводять позапланову перевірку на ПрАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» 0 79

У товстолистовому цеху 3600 приватного акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергієм Федоровим та Дмитром Немченковим проводиться позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації вантажопідіймальних кранів після проведення експертного обстеження та позачергового повного технічного огляду.
Головні державні інспектори ознайомились з паспортами та керівництвом з експлуатації вантажопідіймальних кранів, перевірили посвідчення з питань охорони праці персоналу, який допущений до керування та ремонту кранів, порядком його допуску до роботи, проведення інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. 
Особливу увагу головні державні інспектори звернули на технічний стан в/п кранів, справність приладів безпеки, наявність світлової та звукової сигналізації, стан підкранових рейок.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.