Проведено позапланову перевірку у цеху металоконструкцій ТОВ «МЕТІНВЕСТ – Маріупольський ремонтно-механічний завод» 0 78

За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ – Маріупольський ремонтно-механічний завод» у цеху металоконструкцій було проведено позапланову перевірку вантажопідіймального крану після проведення експертного обстеження та позачергового технічного огляду.
Перевірка проводилась головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергієм Хмельніченком та Сергієм Федоровим. Під час перевірки інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці, які не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни не більш ніж зазначені у приписах.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.