Начальник відділу експертної роботи провів нараду у Слов’янській районній державній адміністрації 0 63

12 червня начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Артем Червоний та головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Тетяна Солодовник провели семінар-нараду на тему: «Дотримання законодавства України про працю: основні питання з охорони праці, ринковий нагляду та сфера його розповсюдження» у Слов’янській районній державній адміністрації.
Представники Управління Держпраці розповіли присутнім щодо оформлення дозвільних документів та реєстрацію технологічного транспорту, надали роз’яснення про вимоги Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та технічних регламентів. Було повідомлено про те, що при придбанні нехарчової продукції розповсюджувачі цієї продукції повинні додавати до документації декларацію відповідності, продукція повинна бути промаркована національним знаком відповідності.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.