Фахівець відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні організував навчання на шахті “Білицька” 0 60

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Андрій Леонов, представники ВСП «Шахтоуправління «Добропілсьське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» шахти «Білицька» та 10 ВГРЗ провели навчальну тривогу.
Навчальна тривога проведена з завданням змоделювати аварійну ситуацію (пожежа) в гараж – зарядній гор. 250. 
«Порядоком проведення навчальної тривоги на шахтах (рудниках) гірничодобувної промисловості України. Методичні вказівки» визначено, що під час проведення оцінюються:
– спосіб сповіщення про виникнення аварії;
– час прибуття на контрольний пункт посадових осіб, сповіщених про аварію;
– своєчасність подавання команд на зміни у відповідності с ПЛА;
– підготовленість та оперативність дій членів ВГК в різних ситуаціях.
Після закінчення заходу проведено розбір результатів ходу навчальної тривоги, підприємству були надані пропозиції щодо усунення недоліків.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.