Заступник начальника управління з питань праці зустрівся з головою профспілкового комітету ТОВ «СРЗ» 0 80

Питання оплати праці та скорочення штату розглядалися під час зустрічі заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника, начальника відділу контролю південного напрямку Валентини Гуменюк з головою профспілкового комітету ТОВ «СРЗ» Олексієм Шейгусом.
Новообраний голова профспілки стурбований проблемами підприємства та долею колективу. Раніше підприємство відносилось до категорії великих платників податків, було бюджетоутворюючим у м. Маріуполь. Багаточисельний колектив ТОВ «СРЗ» вже зазнав негараздів, пройшов через скорочення, роботу за неповним робочим тижнем, затримку у виплаті заробітної плати. 
Ігор Часник роз’яснив норми КЗпП України щодо оплати праці, дотримання мінімальних гарантій. Валентина Гуменюк зосередила увагу на питаннях скорочення чисельності, пільг та преференцій для певних категорій робітників. Під час зустрічі було роз’яснено практичне застосування статей 49-2 та 49-4 КЗпП України, надані рекомендації щодо проведення процедури вивільнення працівників, недопущення порушень норм КЗпП України.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.