Начальник та заступник начальника ГУ Держпраці у Донецькій області взяли участь у засіданні обласної міжвідомчої робочої групи 0 119

За участю першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського, заступника начальника відділу з питань трудових відносин департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Ігоря Литвинова, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимира Шубіна, заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганни Зуб, заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Марини Погосян відбулось засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Актуальним завданнями сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах” та реалізація гарантій в оплаті праці. Адже нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.
Було зазначено, що представниками Головного управління Держпраці у Донецькій області з початку 2018 року здійснено 25 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, виявлено 300 неоформлених осіб, в 259 випадках встановлена підміна трудових відносин на цивільно-правові.
За результатами засідання робочої групи звернено увагу, що завдяки співпраці органів Держпраці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, місцевих державних адміністрацій, інших державних органів та органів місцевого самоврядування треба й надалі забезпечувати ефективну реалізацію заходів для розв’язання проблем, пов’язаних з легалізацією заробітної плати та зайнятості населення.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.