Начальник транспортного відділу відвідав XVII Міжнародну виставку «Інтер-транспорт» 0 121

Під час візиту в м. Одеса начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов завітав до Одеського морського вокзалу, де відбулось урочисте відкриття XVII Міжнародної виставки «Інтер-транспорт». 
Міжнародна виставка «Інтер-транспорт» проходить щорічно в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту. В цьому році у виставці брали участь понад 100 компаній з 9 країн світу (Україна, Білорусь, Австрія, Німеччина, Італія, Китай, Литва, США, Швеція). 
На заході були представлені підприємства транспортної галузі, в тому числі портові адміністрації, залізничні дороги, експедиторські компанії, науково-дослідні та навчальні заклади, проектні організації. Крім того, в рамках виставки проходила презентація інноваційного обладнання і техніки для портів. Більш того, в рамках «транспортного тижня» проведено унікальний захід – Ukrainian Ports Forum-2018 для обговорення найбільш актуальних тем – питань державно-приватного партнерства, залучення інвестицій, розвитку портової інфраструктури та інших.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.