У дошкільному закладі Новогродівки інспектор Управління проводив семінар-нараду 0 67

24 травня у дошкільному навчальному закладі №34 «Білочка» Новогродівки головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Олександр Яковенко провів семінар-нараду з питань охорони праці в закладах освіти.
Під час наради були обговорені питання щодо охорони праці в закладах освіти, особливостей охорони праці в закладах освіти та обов’язковості проведення цільових інструктажів з охорони праці, якщо працівник виконує разову роботу не пов’язану з посадовими обов’язками, зазначеними у посадовій інструкції. Були розглянуто профілактичні заходи щодо запобігання випадків травмування, обов’язки керівників у забезпечені охорони праці в закладі. 
Також державний інспектор зосередив увагу на перевірці знань з питань охорони праці згідно НПАОП 0.00-4.12-05 «Типове положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» та на деяких питаннях розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві згідно ПКМУ 1232 від 30.11.2011. Було надано методичну допомогу з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.