Фахівці Управління Держпраці відвідали міську лікарню № 2 у Краматорську 0 86

23 травня на базі КМУ «Міська лікарня №2» м. Краматорськ відбулось засідання міської профпатологічної комісії. У засіданні прийняли участь: представники відділу гігієни праці ГУ Держпраці у Донецькій області, Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та працівники закладу охорони здоров`я. 
Вирішувалось питання направлення на обстеження в клініку професійних захворювань ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва Національної академії медичних наук України» двох працівників ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод».

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.