Спеціалісти Управління Держпраці та Мар’їнського центру зайнятості проводили семінар для роботодавців 0 97

Представники Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області 23 травня провели семінар для роботодавців району на тему: «Дотримання роботодавцями законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення трудового законодавства».
Директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака відзначила, що проведення подібних семінарів спільно з представниками Головного управління Держпраці сприяє підвищенню рівня правової освіти громадян і спонукає їх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.
Заступник начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці Ігор Часник акцентував увагу присутніх, що у своїй професійній діяльності потрібно керуватись та дотримуватись Кодексу законів про працю України. Також він розповів про переваги трудового договору. «Особа, яка працює за цивільно-правовим договором, не має певних гарантій порівняно з особою, яка працює за трудовим договором», – підкреслив Ігор Часник.
Під час семінару головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марина Солоха розповіла присутнім про всі наслідки допущення працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформленого неналежним чином та озвучила суми штрафів, які доведеться заплатити роботодавцям в разі порушення Кодексу законів про працю.
Присутні на семінарі роботодавці були активні, задавали безліч питань, на які Ігор Часник та Марина Солоха надавали вичерпні відповіді.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.