У Краматорську відбувся комісійний розгляд змін планів розвитку гірничих робіт на шахті «Добропільська» 0 120

У м. Краматорськ відбувся комісійний розгляд змін планів розвитку гірничих робіт на шахті «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на 2018 рік в частині проведення вентиляційного хідника 9 північної лави похилу пласта m51в гор. 450 метрів. Також були розглянуті результати проведеної позапланової перевірки стану охорони праці в підготовчих вибоях вентиляційного, конвеєрного штреків та монтажного хідника 9 північної лави похилу пласта m51в шахти «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». 


В зазначеному заході прийняли участь: начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимир Шубін, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергій Дрозд, начальник управління гірничого нагляду Дмитро Самохвалов, начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Юрій Воротиленко, командир 10 ВГРЗ Сергій Голуб та керівники ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»
Головний інженер ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Олександр Могильченко доповів про усунення виявлених порушень у ході проведеної позапланової перевірки стану охорони праці в підготовчих вибоях. Було заслухано клопотання директора ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Костянтина В`ялого про зміни планів розвитку гірничих робіт на шахті «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на 2018 рік. 
Командир загону 10 ВГРЗ Сергій Голуб доповів про можливість виходу працівників у разі аварій у безпечне місце за час дії саморятівника та ефективне ведення рятувальних робіт і робіт з ліквідації аварій у разі зміни планів розвитку гірничих робіт в 9 північній лаві похилу пласта m51в гор. 450 метрів шахти «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Попередня статтяНаступна стаття

Представники ГУ Держпраці у Донецькій області приймають активну участь у спільних цільових профілактичних заходах під умовною назвою «Мігрант» 0 16

На минулому тижні головний державний інспектор контролю південного напрямку управління з питань праці Валерій Бєляков прийняв участь у спільному рейді по м.Маріуполь з представниками Головного управління ДМС у Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Донецького прикордонного загону, Управління патрульної поліції в Донецькій області.

Іноземним громадянам, які здійснюють підприємницьку діяльність, працівникам-іноземцям були роз’яснені вимоги КЗпП України. Зокрема, роботодавцям було повідомлено, що згідно з вимогами абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (на сьогодні – 111 690 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Під час заходу були виявлені ризики використання праці іноземців, які легально перебувають та мають право на працю в Україні, проте з якими, ймовірно, не укладено трудовий договір. Після роз’яснення трудового законодавства фізичні особи-підприємці виявили бажання не допускати порушень законодавства та права працівника на працю і соціальний захист. Саме превентивні міри мають допомогти бути обізнаними обом сторонам трудового процесу, – і роботодавцю, і працівнику, своєчасно запобігти помилкам та небажаним штрафам.

Інспектори транспортного відділу провели круглий стіл на станції Краматорськ ПАТ «Укрзалізниця» 0 15

14 серпня у структурному підрозділі вокзалу станції Краматорськ РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» головні державні інспектори на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Юлія Кравцова та Ігор Сиднєв провели круглий стіл, під час якого обговорили питання щодо мінімальних вимог безпеки під час роботи з екранними пристроями та вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 14.02.2018 № 207.

Посадові особи Управління Держпраці проінформували, що перед початком роботи необхідно очищати екранні пристрої від пилу та інших забруднень. Після закінчення роботи екранні пристрої слід відключати від електричної мережі. У разі виникнення аварійної ситуації необхідно негайно відключити екранний пристрій від електричної мережі.

На всі питання працівників СП вокзал станції Краматорськ РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» інспекторами надано вичерпні відповіді.