В Олександрівському відділенні Фонду соц.страхування інспектор Управління читав лекцію 0 70

16 травня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Анатолій Мельник провів в Олександрівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та в Олександрівському районному управлінні ГУ ДПСС в Донецькій області семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці та техніки безпеки». 
Анатолій Мельник зазначив основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання з питань охорони праці, інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці. А також звернув увагу на розробку, затвердження, облік та вивчення інструкцій з охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях.
В ході семінару були надані відповіді та роз’яснення на запитання присутніх щодо безпечної експлуатації електроприладів, дотримання вимог законодавства України з охорони праці та пожежної безпеки, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.