У ПП «Автодизайн» фахівці Управління Держпраці провели семінар-нараду 0 75

     15 травня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Михайло Пугач, головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов та головні державні інспектори відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков провели семінар-нараду на приватному підприємстві «Автодизайн», що веде експлуатацію багатопаливної АЗС у с. Ялта Першотравневого району.

     Під час семінару інспектори довели до відома підприємців останні зміни у законодавстві про охорону праці та дозвільній системі, роз’яснили вимоги законодавства з ринкового нагляду. Представники ПП «Автодизайн» задали численні запитання, на які інспектори надали вичерпні відповіді.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.