Інспектор відділу контролю західного напрямку читала лекцію щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці у ТОВ «Вітанія» 0 78

     Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Любов Іванова провела у ТОВ «Вітанія» семінар на тему: «Додержання законодавства про працю України в частині мінімальних гарантій в оплаті праці».

     Любов Іванова повідомила про основні аспекти дотримання вимог законодавства про працю України в частині мінімальних гарантій оплати праці та попередила про відповідальність роботодавців у разі порушення цих вимог.

     В ході семінару були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх стосовно дотримання вимог законодавства України про працю в частині оплати праці з урахуванням дотримання мінімальних гарантій та прав працівників з цього приводу.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.