Спеціаліст відділу управління персоналом провела технічне навчання для фахівців ГУ Держпраці 0 118

     Головний спеціаліст відділу управління персоналом Кароліна Діброва провела технічне навчання за темою: «Оцінювання результатів службової діяльності. Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців» для представників відділу контролю західного напрямку та відділу експертизи умов праці.
     Кароліна Діброва розповіла про загальні положення оцінювання службової діяльності державних службовців, а також про те, що оцінюванню підлягають результати службової діяльності державних службовців, які на момент оцінювання пропрацювали на займаній посаді не менше ніж півроку, у тому числі, які внаслідок організаційних змін обіймають посади менше ніж шість місяців, якщо їхні посадові обов’язки не змінилися.
     Звернули увагу на те, що оцінюванню не підлягають результати службової діяльності державних службовців:
-жінки, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами;
– які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.
     Також головний спеціаліст проінформувала про підвищення кваліфікації державних службовців. Це навчання у навчальних закладах з метою фахового удосконалення, оновлення та набуття умінь, знань, навичок і здатності виконувати завдання та обов’язки, необхідні для провадження професійної діяльності на державній службі. Підвищення кваліфікації державних службовців є безперервним процесом.
     Строк та форми підвищення кваліфікації визначаються державними органами, у яких працюють державні службовці, залежно від сфери їх діяльності. При цьому строк підвищення кваліфікації з відривом від служби і збереженням заробітної плати не повинен перевищувати чотирьох тижнів на рік (за погодженням з Кабінетом Міністрів України, як виняток, – двох місяців), без відриву від служби – шести місяців.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.