Інспектор відділу нагляду в хімічній промисловості проводив семінар на ПП “Гарант-сервіс” 0 81

Відповідно до плану проведення превентивних та профілактичних заходів, головним державним інспектором відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі О. Ісаєнко в м. Мирноград проведено 3 травня семінар з представниками ПП “Гарант-сервіс”, які обслуговують житловий фонд.

На заході розглядались питання безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів багатоповерхових житлових будинків, виконання графіків обстежень, проведення перевірки та маркування ДВК.

Представники ЖКП задавали питання щодо останніх змін в законодавстві про охорону праці, сучасні вимоги до засобів індивідуального захисту робітників при виконанні робіт підвищеної небезпеки, на які були отримані фахові роз’яснення.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.