Фахівець відділу нагляду у будівництві надав консультацію інженеру з охорони праці ТОВ «Краматорський шифер» 0 75

3 травня головним державним інспектором відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Віктором Поляцко була надана консультація інженеру з охорони праці ТОВ «Краматорський шифер» Жулину Борису Федоровичу щодо наказу Міністерства соціальної політики України від 19.01.2018 №62 «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідального обладнання».

В ході проведення консультації виникали питання щодо оформлення паспортів вантажопідіймальних кранів, реєстрації та пуску крана в експлуатацію, навчання керівного і обслуговуючого персоналу та інше. Були дані конкретні відповіді з використанням нормативно-правових актів з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.