Фахівець відділу нагляду у хімічній промисловості відвідав ПрАТ «Екопрод» у Волновасі 0 99

26 квітня головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Д.В. Назаренко провів технічне навчання з робітниками газового господарства на Елеваторі ПрАТ «Екопрод» у м. Волноваха.

Працівникам були доведені вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження медичних оглядів. Перевірені навички дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Також Інспектор відповів на запитання працівників.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.