Фахівці Головного управління Держпраці у Донецькій області відзначили у Покровську День охорони праці 0 854

27 квітня з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Покровську відбулось урочисте засідання Головного управління Держпраці у Донецькій області під девізом: «Захищене і здорове покоління».

Довідка

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

На урочистий захід, який відбувався у Палаці культури Шахтоуправління «Покровське», були запрошені керівники структурних підрозділів Держпраці, промислових підприємств, представники виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Донецької області, Державного підприємства “Донецький експертно-технічний центр Держпраці” та інші.

Начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимир Шубін, відкриваючи засідання, зауважив, що здорове покоління – це найбільший здобуток, адже молодь – майбутнє нашої країни та звернувся до підприємств Донецької області з закликом постійно підвищувати рівень охорони праці на виробництві.

Начальник ГУ Держпраці у Донецькій області

Щорічно День охорони праці проводиться під новим девізом. Девіз цього року: «Захищене і здорове покоління» – збігається із завданнями і цілями Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначають 12 червня. Організація належних умов праці для молодих працівників буде сприяти тому, щоб вони залишалися працювати в Україні, а збереження їх здоров’я – позитивно впливати на розвиток національної економіки. Закликаю роботодавців сприяти безпечної праці на підприємствах, культурі безпеки та гігієні праці.Володимир Шубін

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі створення належних, безпечних і здорових умов праці на обласному рівні, високий професіоналізм та з нагоди Дня охорони праці грамотою нагороджено кращих працівників, що стежать за підвищенням рівня безпеки на підприємствах Донецької області. Також відзначили грамотами кращі підприємства за якісне функціонування системи управління охороною праці та підвищення рівня стану безпеки.

Спеціально до сьогоднішнього урочистого заходу була підготовлена концертна програма, в якій взяли участь творчі колективи Палацу Культури Шахтоуправління «Покровське»

Директор ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці» Вадим Карнаух нагадав, що  Головне управління Держпраці в Донецькій області було створено на підставі постанови Кабміну в лютому 2015 року та починало свою діяльність «з чистого аркуша». Незважаючи на нетривалий період роботи та проведення на території області АТО, Управління Держпраці стало займати провідні позиції  в сфері охорони праці.

Подякував колегам з Управління Держпраці заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Андрій Миронов – за співпрацю, відкритість до діалогу, участь в спільних заходах. Андрій Вікторович зазначив, що робота ГУ Держпраці у Донецькій області і страхових експертів з охорони праці спрямована на забезпечення працівникам соціального захисту, який гарантован державою.

Слід підкреслити, що саме охорона праці має особливе значення для людини, є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. І тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці – це запорука збереження здоров’я та життя працівників, миру і спокою в сім’ях працюючих. Адже безпека праці була, є і буде актуальною на всіх етапах розвитку суспільства.

4
vstup2
7
6
5
3
vstup1
2
1
8
Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі обговорили легальне перебування іноземців на території України та їх офіційне працевлаштування 0 12

У Маріуполі в Дирекції по персоналу та адміністрації ПрАТ «МК «Азовсталь» 14 серпня проводився круглий стіл з питаннь легального перебування іноземців на території України, офіційного працевлаштування іноземних громадян, отримання дозволів на застосування праці іноземців.

У заході прийняла участь заступник директора Маріупольського міського центру зайнятості Світлана Міщенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Валова та заступник начальника відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Наталя Морозова.

Наталя Морозова інформувала про те, що позапланові заходи зі здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про зайнятість населення проводяться відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)у сфері господарської діяльності». Проте на сьогодні такі заходи не здійснюються у зв’язку з дією мораторію на території проведення антитерористичної операції.

Крім того, Морозова Н. зупинилася на правових та соціальних наслідках використання праці без належного оформлення трудових відносин, доповіла про результати контролю законодавства про працю щодо виявлення неоформлених працівників.

Представники ГУ Держпраці у Донецькій області приймають активну участь у спільних цільових профілактичних заходах під умовною назвою «Мігрант» 0 16

На минулому тижні головний державний інспектор контролю південного напрямку управління з питань праці Валерій Бєляков прийняв участь у спільному рейді по м.Маріуполь з представниками Головного управління ДМС у Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Донецького прикордонного загону, Управління патрульної поліції в Донецькій області.

Іноземним громадянам, які здійснюють підприємницьку діяльність, працівникам-іноземцям були роз’яснені вимоги КЗпП України. Зокрема, роботодавцям було повідомлено, що згідно з вимогами абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (на сьогодні – 111 690 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Під час заходу були виявлені ризики використання праці іноземців, які легально перебувають та мають право на працю в Україні, проте з якими, ймовірно, не укладено трудовий договір. Після роз’яснення трудового законодавства фізичні особи-підприємці виявили бажання не допускати порушень законодавства та права працівника на працю і соціальний захист. Саме превентивні міри мають допомогти бути обізнаними обом сторонам трудового процесу, – і роботодавцю, і працівнику, своєчасно запобігти помилкам та небажаним штрафам.