У відділі нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами провели навчання з охорони праці 0 96

26 квітня у відділі нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами м. Краматорськ був проведений семінар-навчання з інспекторським складом на тему: «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 №1050.  Навчання відбувалось за наступними питаннями:

 1. Загальні положення.
 2. Організація управління з охорони праці на будівельному майданчику.
 3. Врахування питань охорони праці під час проектування.
 4. Координатори з питань охорони праці.
 5. План з охорони праці будівельного майданчика.
 6. Застосування загальних положень з охорони праці.
 7. Обов’язки замовника, керівника будівництва.
 8. Обов’язки підрядника.
 9. Обов’язки фізичних осіб.
 10. Інформування працівників.
 11. Консультування з працівниками.
 12. Мінімальні вимоги до робочих зон на будівельних майданчиках.
 13. Мінімальні вимоги до робочих місць на будівельних майданчиках.
 14. Улаштування робочих місць в приміщеннях.
 15. Улаштування робочих місць поза приміщеннями.

Було запропоновано довести до відома піднаглядових підприємств будівельної галузі «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», а також під час проведення позапланових заходів державного нагляду вимагати своєчасне подання до Держпраці інформацію про виконання будівельних робіт згідно Додатку № 2 до Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (пункт 3 розділ ІІ).

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.