Спеціалісти гірничого управління завітали до Покровського коледжу з нагоди Дня охорони праці 0 91

У рамках підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні, 20 квітня головним державним інспектором спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю (Управління гірничого нагляду) А. Антощуком і головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні А. Заморєєвим були проведені лекції у Покровському педагогічному коледжі на тему: “Закон України «Про охорону праці» та реалізація державної політики у сферах промислової безпеки Головним управлінням Держпраці у Донецькій області”.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.