На шахті “Алмазна” у Добропіллі спеціалісти гірничого Управління провели семінар під гаслом: «Захищене і здорове покоління» 0 118

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні В. Куций  та головний державний інспектор спеціалізованого відділу нагляду і контролю В. Коструб проводили семінар з нагоди Дня охорони праці на ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Шахта Алзмазна» з керівниками, фахівцями та працівниками виробничих об’єктів підприємства.

В. Куций довів до присутніх основні критерії та цілі проведення Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Захищене і здорове покоління», а В. Коструб зазначив, що за даними Міжнародної організації праці у світі 541 мільйон молодих працівників віком від 15 до 24 років працюють у шкідливих умовах, як наслідок, серед молоді рівень травматизму на 40% вище, ніж серед інших вікових категорій.

Наставники повинні передавати молодому поколінню досвід безпечних методів при виконанні виробничих процесів, що є фундаментом для виховання культури виробництва та уникнення всіляких виробничих ризиків.

головний державний інспектор спеціалізованого відділу нагляду і контролю В. Коструб

Фахівці Головного управління Держпраці у Донецькій області розповіли і про те, що в Україні працює кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить близько 1 мільйона наших громадян. Тому завдання Управління Держпраці полягає у збереженні молодого покоління, яке є потенціалом майбутнього становлення ефективної та сильної держави. Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні наголосив на особливої ролі шкіл та інших закладів освіти у цьому процесі, бо саме там з молоддю повинна проводитись роз’яснювальна робота та навчання, яке спрямоване на формування культури охорони праці.

 

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.