На ТОВ “АЗС Славутич” читали лекцію з нагоди Дня охорони праці 0 89

Головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олена Комель провела семінар-нараду на ТОВ «АЗС СЛАВУТИЧ» з нагоди Дня охорони праці.

Спеціалісти підприємства прослухали звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, обговорили девіз цьогорічного заходу – «Захищене і здорове покоління».

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.