На ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком 0 90

     На ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, який стався 16 квітня о 23 год. 00 хв. у виробках 2 південної лави блоку №7 під головуванням начальника управління гірничого нагляду Дмитра Самохвалова. На засіданні було заслухано інформацію щодо стану здоров’я потерпілих від аварії та інформацію щодо стану ведення робіт, направлених на ліквідацію аварії та її наслідків.     

     Окрім того, члени комісії зустрілися з експертною комісією, перед якою були поставлені завдання щодо надання експертного висновку стосовно встановлення причин аварії та групового нещасного випадку та розробки заходів щодо запобігання аналогічних випадків у майбутньому.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.