Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Торецькому регіоні прийняв участь у комісії з питань охорони праці 0 99

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Торецькому регіоні І. Злобін приймав участь у роботі постійно діючої комісії з питань охорони праці на філії «Збагачувальна фабрика «Щербинівська» ТОВ «Донінтервугілля». Під час проведення наради розглядалися наступні питання щодо відвідування нарядів і робочих місць інженерно-технічних працівників та посилення протипожежного захисту фабрики у весняно-літній період 2018 року.
Також було звернено увагу на укомплектованість робочих місць засобами пожежогасіння та на виконання заходів щодо попередження подібних нещасних випадків на виробництві.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.