Інспектор відділу нагляду на транспорті взяв участь у круглому столі на ТОВ “Термогазавто” 0 61

Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра провів круглий стіл з питань охорони праці у ТОВ “Термогазавто”. Особливістю даного круглого столу стало те, що директор підприємства Іван Кулицький є безпосереднім виконавцем робіт з переобладнання транспортних засобів для роботи на газовому паливі та підприємство розташоване в приватному гаражі. Це наглядний приклад того, коли особа забезпечує себе роботою самостійно.
Але це не завадило директорові проявити цікавість до законодавства України з охорони праці та попросити допомогу у роз’ясненні деяких питань з охорони праці для забезпечення роботи в правовому полі.
Директору підприємства були надані роз’яснення основних вимог Закону України “Про охорону праці”, “Правил охорони праці на автомобільному транспорті”, “Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань і аварій на виробництві”, “Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.
Також Микола Карапіра розповів про особливості експлуатації та обслуговування транспортних засобів, двигуни яких працюють на газовому паливі. Було зазначено про своєчасне проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників та проведення інструктажів з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.