Посадові особи Управління Держпраці перевірили знання спеціалістів ПДК ТОВ «Завод кольорових металів» 0 87

Заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки А. Мартиненко, заступник начальника відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці С. Гошко, заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі О. Мовчан та головний державний інспектор відділу державного нагляду на виробництвах і на об’єктах підвищеної небезпеки О. Літвиненко прийняли участь у роботі комісії з перевірки знань головних спеціалістів та членів ПДК ТОВ «Завод кольорових металів».
Працівники підприємства ТОВ «Завод кольорових металів» за результатами роботи комісії з перевірки знань виявили задовільні знання з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.