Начальник Управління Держпраці провів нараду з керівництвом Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки 0 71

5 квітня начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимир Шубін провів нараду з посадовими особами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки. 
Були розглянуті питання щодо моніторингу та аналізу стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області з чисельністю працюючих понад 100 осіб, а також на новостворених підприємствах, розташованих на території Донецької області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.