Спеціалісти Управління проводять позапланову перевірку коксохімічного цеху № 3 ПрАТ “Авдіївський коксохімічний завод” 0 106

Представники відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці та відділу державного нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проводять позапланову перевірку ПрАТ “Авдіївський коксохімічний завод” коксохімічного цеху № 3 у м. Авдіївка, у зв’язку з нещасним випадком зі смертельним наслідком, на дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.