На базі КУ «Маріупольська міська лікарня №9 МСЧ працівників ДМФ» спеціаліст Управління провів круглий стіл 0 130

Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Леонід Латиш провели круглий стіл на базі КУ «Маріупольська міська лікарня №9 МСЧ працівників ДМФ».
Під час проведення круглого столу учасниками обговорювались вимоги Закону України «Про охорону праці», вимоги безпеки в лікувально-профілактичних закладах, при використанні балонів з киснем та посудин, що працюють під тиском та вимоги Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та вимоги технічних регламентів до нехарчової продукції.
Було роз’яснено порядок повідомлень лікувально-профілактичними закладами, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок споживання (користування) нехарчовою продукцією, органів державного ринкового нагляду. Також було розглянуто деякі особливості передачі екстрених повідомлень до ГУ Держпраці у Донецькій області при зверненні громадян з травмами на виробництві.


Учасники засідання ознайомились з показниками виробничого травматизму за 2017 рік на об’єктах соціально-культурної сфери м. Маріуполя та надали свої пропозиції стосовно організації профілактики нещасних випадків в лікувально-профілактичних закладах м. Маріуполя.
Головний лікар МЛ №9 О. Железняк зазначив, що тепер при закупівлі нехарчової продукції (автоклавів, ЗІЗ тощо) треба звертати увагу на наявність декларації відповідності матеріально-технічної бази та національного знака відповідності.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця, згідно статті 13 Закону України «Про охорону праці» щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці та профілактику виробничого травматизму. Було наголошено на безпечних методах виконання робіт та на відповідності обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства, на необхідність та порядок своєчасного проведення навчання та інструктажів з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці прийняв участь у нарадів в Департаменті розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради 0 9

24 вересня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш прийняв участь у розширеній нараді з питань безпеки праці, яка проходила в Департаменті розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради. 
В нараді прийняли участь: перший заступник міського голови Михайло Когут, директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек, начальник управління з питань благоустрою ДРЖКІ Вадим Ісаков, начальник управління енергетичних підприємств ДРЖКІ Володимир Ковальчук, начальник відділу розвитку та реформування ОСББ ДРЖКІ Оксана Санітар, начальник виробничо-технічного відділу управління житлового фонду ДРЖКІ Олена Ковалева, начальник управління ремонтів об’єктів комунальної власності ДРЖКІ Валерій Шевченко, начальник відділу ремонтів об’єктів соціальної сфери ДРЖКІ Федір Євангелістів та представники комунальних підприємств.
Під час наради було доведено інформацію про стан травматизму, викладену в інформаційному листі Державної служби України з питань праці №7045/3/5.4-ДП-18 від 06.09.2018р., згідно якої на підприємствах, організаціях та установах соціально-культурної сфери за 8 місяців 2018 року загинуло 29 працівників (збільшення на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
У зв`язку з цим, обговорювались питання організації профілактики нещасних випадків на підприємствах соціально-культурної сфери м. Маріуполя та деякі аспекти і особливості Порядку проведення розслідування і ведення обліку, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ №1232 від 30 листопада 2011 року. Було наведено приклади нещасних випадків, що сталися в поточному році на підприємствах соціально-культурної сфери міста Маріуполь.
Розглянули деякі зміни, внесені Постановою КМУ від 07 лютого 2018 року №48 до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» затвердженого Постановою КМУ від 26.жовтня №1107.

Спеціаліст відділу управління персоналом проводила лекцію для працівників Управління Держпраці 0 19

25 вересня головний спеціаліст відділу управління персонал Кароліна Діброва провела лекцію для фахівців відділу контролю західного напрямку, відділу експертизи умов праці та спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості за темами:
1) Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державної служби;
2) Методичні рекомендації щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».
3) Припинення державної служби.
4) Про затвердження Методичних рекомендацій щодо визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».