У ПАТ “Донецьоблгаз” спеціалістами транспортного відділу проводився круглий стіл 0 109

Вчора головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Павлюченко Світлана провела круглий стіл в ПАТ “ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ” Селидівської дільниці Красноармійського УГГ, а сьгодні – в ПАТ “ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ” Красноармійського УГГ за темою: «Деякі вимоги «Правил охорони праці на автотранспортних підприємствах». 
Особливу увагу було звернено на випуск транспортних засобів на лінію та комплектацію автомобіля. Наприкінці заходу обговорили важливість проведення інструктажів з безпеки дорожнього руху.

 

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.