У Маріуполі інспектор Управління читав лекцію на підприємстві КЗ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» 0 93

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш провів семінар-нараду з питань дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском на підприємстві КЗ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» у м. Маріуполь.


В ході наради були розглянуто вимоги безпеки в лікувально-профілактичних закладах при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском та основні напрямки діяльності керівника щодо запобігання виробничого травматизму.
Було звернено уваго на деякі особливості розслідування нещасних випадків на виробництві згідно з Постановою КМУ №1232 від 30 листопада 2011 року, на поліпшення якості проведення інструктажів з питань охорони праці та на необхідність посилення контролю за охороною праці з боку керівників.
Учасникам наради була доведена до відома інформація про обставини і наслідки нещасних випадків, що сталися протягом 2017 року в лікувально-профілактичних закладах м. Маріуполь.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.