У КП «Служба Єдиного Замовника» Авдіївської міської ради фахівець Управління Держпраці провів нараду 0 118

У КП «Служба Єдиного Замовника» Авдіївської міської ради головний державний інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Олександр Колесніков провів консультативну нараду з представники служби охорони праці підприємства за темою: «Безпечне проведення робіт на висоті з платформи підйомника та розгляд НПАОП 0.00-4.15-98 про розробку інструкцій з питань охорони праці».
Під час наради було розглянуто питання безпечного ведення робіт на висоті, використання ЗІЗ під час виконання робіт, ведення технічної документації, інструкцій, їх розробка та своєчасний перегляд у встановлені строки, а також основні питання проведення навчання та перевірки знань з питань ОП, проведення інструктажів згідно чинного законодавства. Під час наради було надано відповіді на питання присутніх працівників.
Особливу увагу було звернено на своєчасне проходження навчання та перевірки знань працівниками з відповідних НПАОП, а також на важливість проходження періодичного медичного огляду працівниками у відповідні строки для виявлення та лікування хвороб на ранній стадії, при яких заборонено виконання робіт підвищеної небезпеки, де є необхідність спеціального професійного відбору.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.