У дошкільному навчальному закладі інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС провів семінар 0 115

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Олександром Чапеком проведено семінар в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №27 «Катруся» с. Максимільянівка Мар’їнського району щодо стану охорони праці. 
Особливу увагу було звернено на проведення інструктажів з охорони праці, змісту і побудови інструкцій з охорони праці, затвердження та введення інструкцій в дію, реєстрації, обліку і видання інструкцій в закладі, перегляд, припинення чинності та скасування інструкцій, контролю за станом охорони праці в закладі. А також роз’яснено вимоги до приміщень кабінетів у т.ч. фізики та хімії, спортивного залу, кухонного обладнання, вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час проведення навчань, екскурсій та інших заходів, дотримання вимог з електробезпеки та пожежної безпеки. Були роз’яснені нормативно-правові акти з питань охорони праці.
Відповідно листа Держпраці №9931/3/5.4-ДП-17 від 05.10.2017 року було надано методичну допомогу щодо попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котельні.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.