Спеціаліст транспортного відділу проводив робочу нараду на підприємстві 0 113

Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Василь Швець провів робочу нараду з керівництвом підприємства «Н-Транс», де були присутні: директор ПП «Н-Транс» І. Подольний , механік О. Углов, контролер з технічного стану транспортних засобів С. Девьятко, інженер з охорони праці та пожежної безпеки В. Іващенко.
Василь Швець розповів про порядок організації навчання з питань охорони праці, про вимоги Типового положення, про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05, особливу увагу приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці. Було розглянуто порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.