Інспектор Управління провів семінар-нараду у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради 0 105

В комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Олександр Яковенко провів семінар-нараду з питань охорони праці в закладах охорони здоров’я, спрямованих на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобіганню виробничого травматизму. 


Під час наради були обговорені питання щодо вимог Законодавства України «Про охорону праці», вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого Постановою КМУ №1232 від 30.11.2011р., організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничому травматизму та ролі профспілок у профілактиці виробничого травматизму. 
Було розглянуто питання взаємодії лікувального закладу з Головним управлінням Держпраці у Донецькій області при зверненнях потерпілих та надання екстрених повідомлень. Також було звернено увагу на навчання з питань охорони праці, перевірку знань з питань охорони праці згідно НПАОП 0.00-4.12-05 «Типове положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці».

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.