Інспектори Управління проводили позапланову перевірку вантажопідіймальних кранів після проведення модернізації 0 180

На звернення підприємства ТОВ «МЕТІНВЕСТ – МРМЗ» проведена позапланова перевірка вантажопідіймальних кранів після проведення модернізації. Перевірка проводилась головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Д. Немченковим, С. Кутіним, С. Шапталою. 
Під час перевірки були розглянуті результати експертного обстеження, технічного огляду, питання своєчасного планово-попереджувального ремонту і технічного обслуговування. Особливу увагу звернено на проведення навчання з питань охорони праці обслуговуючого і ремонтного персоналу, порядок допуску до роботи. 
Також було перевірено дотримання працівниками діючих на підприємстві інструкцій з охорони праці в умовах скасування основних державних нормативних актів по експлуатації вантажопідіймальних кранів.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.