Інспектори відділу контролю західного напрямку відвідали ТОВ «Добропільське експлуатаційне підприємство №2» 0 114

Згідно п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 р., головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку Оленою Федоровою та Яною Ковальовою проведено відвідування ТОВ «Добропільське експлуатаційне підприємство №2» з метою інформування про необхідність дотримання вимог законодавства про працю в частині мінімальних гарантій. 
Крім того, зауважено на неприпустимість допущення заборгованості заробітної плати працівникам та роз’яснено про всі види відповідальності у разі її невиплати, або виплати з порушенням строків.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.