Фахівці транспортного відділу провели круглий стіл з правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів 0 164

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Дмитро Максимов та головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Михайло Стрельцов провели круглий стіл на тему: «Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів» за участю начальника транспортної дільниці ПАТ «СМЗ» Д. Бондарева, механіка транспортної дільниці ПАТ «СМЗ» В. Ульянова та працівників транспортної дільниці.
На круглому столі посадовими особами відділу нагляду на транспорті та зв’язку були надані роз’яснення стосовно підготовки небезпечного вантажу до перевезення, маркування та знаків небезпеки на вантажних одиницях, загальних вимог до транспортних одиниць та їх обладнання. 
Було доведено до відома слухачів постанову КМУ №48 від 07.02.2018р., яка вносить зміни до постанови КМУ №1107 від 26.10.2011р. (Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки), а також були надані відповіді на інші питання, які виникали під час спілкування.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.