У Мирнограді відбувся комісійний розгляд проектів планів розвитку гірничих робіт по ДП «Торецьквугілля» 0 118

У місті Мирноград відбувся комісійний розгляд проектів планів розвитку гірничих робіт по ДП «Торецьквугілля» на 2018 рік за участю першого заступника начальника Сергія Дрозда, начальника управління гірничого нагляду Дмитра Самохвалова, заступника начальника управління гірничого нагляду Андрія Мартиненка, начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Торецькому регіоні Сергія Лісіцина, начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Юрія Воротиленка, в.о. заступника начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва Ольги Дикунової, технічного директора ДП «Торецьквугілля» Миколи Киви та заступника генерального директора з охорони праці ДП «Торецьквугілля» Леоніда Соболева.
Додатково за участю фахівців 10 ВГРЗ та керівників ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» було розглянуто питання щодо стану провітрювання підприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» Шахта «Алмазна».

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.