У дитсадку “Дзвіночок” інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері читав лекцію працівникам 0 112

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері А. Мельник провів в Дитячому навчальному закладі «Дзвіночок» с. Вірівка Добропільського району семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці в дитячих дошкільних закладах». 
На семінарі А. Мельник зазначив основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань, а також вимоги Закону України про охорону праці та пожежну безпеку.
В ході семінару присутнім працівникам були надані відповіді та роз`яснення на запитання стосовно вимог законодавства з охорони праці, медичних оглядів, безпечної експлуатації електроприладів та інше.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.