У виконкомі Костянтинівської міської ради проводилась нарада за участю представника Управління Держпраці 0 112

У виконкомі Костянтинівської міської ради Донецької області відбулась нарада з представниками підприємств та установ міста за участю представників: управління з питань і управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області, Костянтинівської місцевої прокуратури, Фонду соціального страхування, Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, на якій було розглянуто питання щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю і стан виробничого травматизму у місті.
Заступник начальника відділу контролю східного напрямку А. Кімачук під час наради висвітлив питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, нормативні акти, якими встановлені мінімальні гарантії в оплаті праці та відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.


Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Н. Шевченко підняла тему: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд». Акцентувала увагу на ст.13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель і споруд та моніторинг за їх технічним станом. 
Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов розповів про роботу відділу (про превентивні заходи, про взаємодію між Національною поліцією та Укртрансбезпекою), навів статистичні дані про зменшення та зріст нещасних випадків на піднаглядових відділу підприємствах. Розповів про постанову КМУ №48 від 07.02.2018р., яка вносить зміни до постанови КМУ №1107 від 26.10.2011р. (Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки). 


Присутнім на нараді пасажироперевізникам розповів про стан і комплектацію ТЗ та нагадав про опосвідчення балонів ГБО, про їхнє антикорозійне оброблення та попереджальні написи, надав відповіді пасажироперевізникам та запропонував проведення превентивних заходів у вигляді нарад, семінарів, круглих столів за участю представників відділу.
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері І. Баландіною під час проведення наради було розглянуто питання щодо створення на робочих місцях умов праці та додержання вимог законодавства щодо прав працівників відповідно до нормативно-правових актів, посилення контролю керівниками підприємств за дотриманням працівниками трудової та виробничої дисципліни.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.