Спеціаліст Управління Держпраці відвідав Темрюцьку школу та провів навчання з охорони праці 0 110

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері М. Пугач провів нараду та навчання у комунальному закладі «Темрюцька ЗОШ І–ІІІ ступенів Нікольської районної ради» в присутності директора О. Кірей, завідуючої комунальним закладом «Темрюцький ясла – садок Лукомор’є» С. Корсун та відповідальних працівників закладу, де були розглянуті питання дотримання вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці. 
Було проведено роз’яснення працівникам відповідальним за стан охорони праці у закладах про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, про правильність заповнення журналів, проведення інструктажів, розробку інструкцій. Роз’яснено порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р. 


В ході проведення наради особливу увагу було звернено на створення безпечних умов праці при роботі з котельним обладнанням, проходження щорічного навчання кочегарів закладу згідно листа Держпраці № 9931/3/5.4-ДП-17 від 05.10.2017 р. та на дотримання вимог безпеки праці, на необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці.
Було прийнято рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правовим актам з питань охорони праці між комунальними закладами Нікольської районної ради та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.