На ПРАТ «Авдіївскій коксохімічний завод» за участю інспектора Управління проводилась нарада 0 97

На ПРАТ «Авдіївскій коксохімічний завод» м. Авдіївка головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді і за підйомними спорудами Олександр Колесніков провів консультативну нараду з посадовими особами підприємства (представники служби охорони праці, інженерно-технічні працівники) за темою: «Проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці згідно Типового положення про проведення навчання з питань ОП НПАОП 0.00-4.12-05»
Під час наради було розглянуто основні питання ведення технічної документації, інструкцій, їх розробка та своєчасний перегляд у встановлені строки, а також основні питання проведення навчання та перевірки знань з питань ОП, проведення інструктажів згідно чинного законодавства, а також під час наради було надано відповіді на питання присутніх працівників.
Особливу увагу було звернено на своєчасне проходження навчання та перевірки знань працівниками з відповідних НПАОП, а також на важливість проходження періодичного медичного огляду працівниками у відповідні строки для виявлення та лікування хвороб на ранній стадії, при яких заборонено виконання робіт підвищеної небезпеки, де є необхідність спеціального професійного відбору.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.