Заступник начальника управління з питань праці спілкувався з представниками бізнесу 0 139

Питання дотримання мінімальних гарантій, звільнення працівників та виплати вихідної допомоги стали темою зустрічі заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника, головного державного інспектора відділу контролю південного напрямку Володимира Бірюкова з начальником відділу кадрів ТОВ «Агенція безпеки» (м. Маріуполь). Підприємство здійснює діяльність в сфері надання охоронних послуг. Серед клієнтів товариства такі промислові гіганти як: ПрАТ «Азовсталь», ПрАТ «МК ім. Ілліча».
Під час зустрічі було роз’яснено норми статей 94, 95 КЗпП України щодо оплати праці, дотримання рівня мінімальної заробітної плати, статті 44 КЗпП України про встановлені гарантії та розмір вихідної допомоги у разі припинення трудового договору.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.